Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci

Wieczór Panieński

Wieczór panieński jest to przyjęcie urządzone dla kobiety, która w niedługim czasie wyjdzie za mąż. Wieczór ten wywodzi się z tradycji staropolskiej. Charakteryzuje się tym, że w przyjęciu tym, udział biorą wyłącznie kobiety. Nieodłącznym elementem tego wieczoru powinny być również ciekawe prezenty. Unikalne upominki mogą sprawić, że ten wieczór zostanie zapamiętany na całe życie. Warto więc zadbać o to, aby atmosfera była rozluźniona, wesoła oraz zabawna. 

Jedną z propozycji, które oferujemy, to pasjonująca koszulka dla głównej zainteresowanej całego wydarzenia. Na koszulce umieszczony został zabawny napis, który potrafi nieźle rozweselić towarzystwo. W pięknym, nasyconym, kobiecym kolorze. Na pewno zaskakującym pomysłem będą również zabawne żabki różnej maści. Ich kolorem przewodnim jest oczywiście kolor zielony. Jednak można zauważyć na nich również domieszki barw żółtych, pomarańczowych czy brązowych. Charakteryzują się tym, że imitują ludzi zajmujących się konkretnymi zawodami lub posiadających określone hobby. 

Można zauważyć, że jest to wykonane w lekko karykaturalny i przerysowany sposób. Wieczór panieński od razu się rozkręci po zobaczeniu tak zabawnej żabki.

Dlaczego warto wręczyć upominek prosto z serca?

Często nasuwa nam się pytanie “CZY i DLACZEGO warto wręczać innym osobom prezenty?”. Jest to bardzo proste pytanie na które odpowiedź jest równie prosta. Oczywiście, że warto! 

Dzięki upominkowi, pokazujemy to, że przedewszystkim PAMIĘTAMY! Jest to ważny aspekt w naszym życiu, pamięć o ważnych dla nas osobach. W czasach, w których świat w niesamowicie, zastraszającym tempie pędzi do przodu. Często nie oglądając się za siebie. Pochłaniając nas wszystkich w całości. Jesteśmy zmuszeni pędzić razem z nim, często nieświadomie zapominając o wszystkim dookoła. Zatracając się w smutnej rzeczywistości, w której wiecznie brakuje nam czasu, a świat wirtualny wchłonął nas doszczętnie, nie wywołując już zdziwienia. Nie pamiętamy. Zapominamy. Nie doceniamy.

Taki drobny, niedrogi gest, znaczący kosmos. W świecie, gdzie często wszystko dostajemy na tacy, nie musimy się starać, przejmować czy zastanawiać. Codzienne życie staje się oczywiste, obecność ludzi w naszym życiu jest oczywista. Nie dziękujemy, bo jest to rzecz tak oczywista, jak tylko oczywistość może być oczywista. Nie przepraszamy.

Upominek ma ogromną moc. Potrafi złączyć ludzkie serca, stopić lody oraz ocieplić wszystkie stosunki. Dzięki upominkom możemy wyrazić uczucia, które ciężko jest nam ubrać w słowa. Możemy w ten sposób przekazać nasze najgłębsze przeprosiny. Okazać szczery szacunek oraz wdzięczność za otrzymane dobro. Podziękować za te wszystkie oczywistości, a osoby którym trudno jest okazywać uczucia, mogą w prosty sposób pokazać to, że im zależy oraz, że kochają

Często prezentem można również wyrazić fakt, że cieszymy się z czyjegoś szczęścia. Możemy cieszyć się tym wszystkim razem z tą osoba, przeżywać te chwilę razem z nią oraz kibicować jej  w dalszej podróży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium