Opcje przeglądania
Producenci

Ślub

Ślub jest to najprościej rzecz ujmując zawarcie małżeństwa. Uroczystość ta nie może odbyć się bez sławnej “przysięgi małżeńskiej”. Na to wielkie wydarzenia, zazwyczaj zaprasza się sporą ilość gości. Potrzebne są również specjalnie wytypowane osoby do roli świadków. Można wymienić kilka rodzajów ślubu: cywilny, kościelny oraz wyznaniowy. Cała ceremonia ślubu posiada również dużą symbolikę.

Prezent na najpiękniejszy dzień w życiu większości kobiet, czyli ślub, również można znaleźć w naszym sklepie. Przy wyborze prezentu na tą okazję trzeba zastanowić się jaki prezent chcielibyśmy wręczyć. Piękny, zdobiący i przypominający o tym dniu przez długi, długi czas, czy może użyteczny, który będzie brał czynny udział w codzienności młodej pary. Na tą okazję możemy zaproponować figurkę z piękną parą. Szeroka gama kolorów pozwala na bezproblemową selekcję. Podejmując wybór jednej z figurek, w zależności od preferowanych oraz pożądanych kolorów, można skupić się na figurkach w odcieniach jasnych, białych, ze srebrnymi zdobieniami, złotych z szarościami, różem lub niebieskim.  Będą one  przypominać o tym wyjątkowym dniu przez długie lata zdobiąc wybraną półkę, komodę, regał lub parapet. 

Inną propozycją jest zestaw kubków na ślub w ciekawych, delikatnych barwach. Barwą na pierwszych planie jest biel, jednak występują na nich również takie barwy jak: róż, złoto oraz czerń. Solidne wykonanie oraz elegancki wygląd zapewnił im podium, w kategori najczęściej kupowanych upominków z okazji ślubu w naszym sklepie. Posiadają one bardzo dużo zalet. Przede wszystkim są solidne, wygodne, eleganckie, piękne i bardzo użyteczne.

 

Dlaczego warto wręczyć upominek prosto z serca?

Często nasuwa nam się pytanie “CZY i DLACZEGO warto wręczać innym osobom prezenty?”. Jest to bardzo proste pytanie na które odpowiedź jest równie prosta. Oczywiście, że warto! 

Dzięki upominkowi, pokazujemy to, że przedewszystkim PAMIĘTAMY! Jest to ważny aspekt w naszym życiu, pamięć o ważnych dla nas osobach. W czasach, w których świat w niesamowicie, zastraszającym tempie pędzi do przodu. Często nie oglądając się za siebie. Pochłaniając nas wszystkich w całości. Jesteśmy zmuszeni pędzić razem z nim, często nieświadomie zapominając o wszystkim dookoła. Zatracając się w smutnej rzeczywistości, w której wiecznie brakuje nam czasu, a świat wirtualny wchłonął nas doszczętnie, nie wywołując już zdziwienia. Nie pamiętamy. Zapominamy. Nie doceniamy.

Taki drobny, niedrogi gest, znaczący kosmos. W świecie, gdzie często wszystko dostajemy na tacy, nie musimy się starać, przejmować czy zastanawiać. Codzienne życie staje się oczywiste, obecność ludzi w naszym życiu jest oczywista. Nie dziękujemy, bo jest to rzecz tak oczywista, jak tylko oczywistość może być oczywista. Nie przepraszamy.

Upominek ma ogromną moc. Potrafi złączyć ludzkie serca, stopić lody oraz ocieplić wszystkie stosunki. Dzięki upominkom możemy wyrazić uczucia, które ciężko jest nam ubrać w słowa. Możemy w ten sposób przekazać nasze najgłębsze przeprosiny. Okazać szczery szacunek oraz wdzięczność za otrzymane dobro. Podziękować za te wszystkie oczywistości, a osoby którym trudno jest okazywać uczucia, mogą w prosty sposób pokazać to, że im zależy oraz, że kochają

Często prezentem można również wyrazić fakt, że cieszymy się z czyjegoś szczęścia. Możemy cieszyć się tym wszystkim razem z tą osoba, przeżywać te chwilę razem z nią oraz kibicować jej  w dalszej podróży.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium