Opcje przeglądania
Producenci

Rocznica

Jednym z ważniejszych okazji do celebrowania, jest rocznica ślubu. Jest ona przypieczętowaniem długiej, pięknej, a czasami ciężkiej miłości, która rozkwita wraz z upływem czasu. Każda kolejna rocznica jest dowodem na to, że czas i bagaż kolejnych doświadczeń nie był w stanie tej miłości zniszczyć. Czynniki te sprawiają, że staje się ona silniejsza i trwa nadal wraz z rosnącym przywiązaniem. Jest to niesamowicie ważna rocznica, która niesie ze sobą masę wspomnień. Dlatego na tę okazję przygotowaliśmy ciekawą ofertę upominków takich jak, na przykład: zestaw kubków na rocznice ślubu lub piękne ramki na zdjęcia

Zestawy są niezwykle praktyczne, poręczne oraz wygodne w użyciu. Najlepszą zaletą jest to, że można się nimi cieszyć każdego dnia, wraz z każdą kolejną kawą czy herbatą. Jest to fantastyczny sposób na to, aby wspólnie cieszyć się pysznym smakiem ulubionego napoju, spędzić trochę czasu razem, porozmawiać o codzienności. Wspomnienia wspólnie przeżytych chwil również odbywa się dużo przyjemniej przy kubku pysznej kawy. Porcelanowe, piękne, bogato zdobione lub proste, eleganckie ze skromnym napisem. Każda z tych opcji jest jak najbardziej właściwa. Przy odpowiednim wyborze należy kierować się preferencjami.

Natomiast jeśli o niezwykłą ramkę na zdjęcia, jest ona opcją, która świetnie wyeksponuje upływające cenne chwile. Sprawdza się jako elegancki, a zarazem sentymentalny prezent poruszający serca, jak i również prosty oraz miły upominek. Ważną zaletą którą posiada jest również to, że potrafi zdobić ściany lub półki, komody i regały. Praktycznie w każdym miejscu znajdzie się dla takiej ramki miejsce. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni wzór, kolor oraz format. Wybierając ramkę w jednym z uniwersalnych kolorów, na przykład: odcienie bieli, szarości lub czerni, powinna wpasować się w praktycznie każde wnętrze.

Dlaczego warto wręczyć upominek prosto z serca?

Często nasuwa nam się pytanie “CZY i DLACZEGO warto wręczać innym osobom prezenty?”. Jest to bardzo proste pytanie na które odpowiedź jest równie prosta. Oczywiście, że warto! 

Dzięki upominkowi, pokazujemy to, że przedewszystkim PAMIĘTAMY! Jest to ważny aspekt w naszym życiu, pamięć o ważnych dla nas osobach. W czasach, w których świat w niesamowicie, zastraszającym tempie pędzi do przodu. Często nie oglądając się za siebie. Pochłaniając nas wszystkich w całości. Jesteśmy zmuszeni pędzić razem z nim, często nieświadomie zapominając o wszystkim dookoła. Zatracając się w smutnej rzeczywistości, w której wiecznie brakuje nam czasu, a świat wirtualny wchłonął nas doszczętnie, nie wywołując już zdziwienia. Nie pamiętamy. Zapominamy. Nie doceniamy.

Taki drobny, niedrogi gest, znaczący kosmos. W świecie, gdzie często wszystko dostajemy na tacy, nie musimy się starać, przejmować czy zastanawiać. Codzienne życie staje się oczywiste, obecność ludzi w naszym życiu jest oczywista. Nie dziękujemy, bo jest to rzecz tak oczywista, jak tylko oczywistość może być oczywista. Nie przepraszamy.

Upominek ma ogromną moc. Potrafi złączyć ludzkie serca, stopić lody oraz ocieplić wszystkie stosunki. Dzięki upominkom możemy wyrazić uczucia, które ciężko jest nam ubrać w słowa. Możemy w ten sposób przekazać nasze najgłębsze przeprosiny. Okazać szczery szacunek oraz wdzięczność za otrzymane dobro. Podziękować za te wszystkie oczywistości, a osoby którym trudno jest okazywać uczucia, mogą w prosty sposób pokazać to, że im zależy oraz, że kochają

Często prezentem można również wyrazić fakt, że cieszymy się z czyjegoś szczęścia. Możemy cieszyć się tym wszystkim razem z tą osoba, przeżywać te chwilę razem z nią oraz kibicować jej  w dalszej podróży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium