Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci

Roczek

Pierwsze urodziny dziecka są często niezwykle wyjątkowym momentem dla każdego rodzica. To właśnie rok temu na świat przyszła nasza pociecha. W dzień pierwszych urodzin dziecka często pojawia się w głowie pytanie “ Kiedy to minęło?”. Pomimo tego ciężkiego pierwszego okresu zapoznawczego z dzieckiem, jako młody rodzic z uśmiechem na ustach wspomina się pierwsze dni maluszka.  

Pierwsze urodziny dziecka są bardzo symbolicznym momentem, ponieważ to właśnie od tego momentu, rok po roku, będą doliczane kolejne cyferki do wieku dziecka. Urodziny te mają to do siebie, że solenizant niestety nie jest świadomy niezwykłości tego dnia. Z punktu widzenia rocznego dziecka, jest to dzień jak co dzień. W każdy zwykły dla nas dzień, dziecko doświadcza swojej własnej rutyny. Dlatego organizując urodziny tak małego dziecka, ważne jest, aby tej rutyny mu nie zaburzyć. Jeśli do tego dojdzie, maluszek zostanie narażony na niepotrzebny stres. Organizując tego typu imprezy warto o tym pamiętać i mieć to na uwadzę dla dobra dziecka. Najlepiej więc będzie wybrać mniejszą imprezę w gronie najbliższych w odpowiednio ustalonych porach. Najlepiej pomiędzy popołudniową drzemką, a pora spania. Maluszek na pewno poczuje się wtedy dobrze.

Tort jako główna atrakcja dla rocznego dziecka na pewno zabierze większość uwagi dziecka. Dlatego nie trzeba za bardzo martwić się prezentem. Najlepszą z możliwych opcji, będzie coś przydatnego, tak zwane rzeczy codziennego użytku. Przy rocznym dziecku, niestety cały czas jest bardzo dużo pracy oraz wydatków na przedmioty do pielęgnacji i higieny maluszka. Warto więc o tym pamiętać i mieć to na uwadze wybierając prezent od siebie. Krem do pielęgnacji dla dziecka lub pięknie pachnący płyn do kąpieli, na pewno świetnie się sprawdzi. Jeśli chodzi o zabawki dla dziecka, na pewno będą one również dobrym wyborem, jednak należy pamiętać o tym, aby były one odpowiednie oraz bezpieczne. Oczywiście chodzi o to, aby dziecko się nie zakrztusiło jakimś małym elementem danej zabawki.

Dlaczego warto wręczyć upominek prosto z serca?

Często nasuwa nam się pytanie “CZY i DLACZEGO warto wręczać innym osobom prezenty?”. Jest to bardzo proste pytanie na które odpowiedź jest równie prosta. Oczywiście, że warto! 

Dzięki upominkowi, pokazujemy to, że przedewszystkim PAMIĘTAMY! Jest to ważny aspekt w naszym życiu, pamięć o ważnych dla nas osobach. W czasach, w których świat w niesamowicie, zastraszającym tempie pędzi do przodu. Często nie oglądając się za siebie. Pochłaniając nas wszystkich w całości. Jesteśmy zmuszeni pędzić razem z nim, często nieświadomie zapominając o wszystkim dookoła. Zatracając się w smutnej rzeczywistości, w której wiecznie brakuje nam czasu, a świat wirtualny wchłonął nas doszczętnie, nie wywołując już zdziwienia. Nie pamiętamy. Zapominamy. Nie doceniamy.

Taki drobny, niedrogi gest, znaczący kosmos. W świecie, gdzie często wszystko dostajemy na tacy, nie musimy się starać, przejmować czy zastanawiać. Codzienne życie staje się oczywiste, obecność ludzi w naszym życiu jest oczywista. Nie dziękujemy, bo jest to rzecz tak oczywista, jak tylko oczywistość może być oczywista. Nie przepraszamy.

Upominek ma ogromną moc. Potrafi złączyć ludzkie serca, stopić lody oraz ocieplić wszystkie stosunki. Dzięki upominkom możemy wyrazić uczucia, które ciężko jest nam ubrać w słowa. Możemy w ten sposób przekazać nasze najgłębsze przeprosiny. Okazać szczery szacunek oraz wdzięczność za otrzymane dobro. Podziękować za te wszystkie oczywistości, a osoby którym trudno jest okazywać uczucia, mogą w prosty sposób pokazać to, że im zależy oraz, że kochają

Często prezentem można również wyrazić fakt, że cieszymy się z czyjegoś szczęścia. Możemy cieszyć się tym wszystkim razem z tą osoba, przeżywać te chwilę razem z nią oraz kibicować jej  w dalszej podróży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium