Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci

Narodziny

Narodziny dziecka to czas, który zwiastuje, najzwyklej w świecie, ogromne zmiany. Wraz z przyjściem dziecka na świat zmianie ulega całe dotychczasowe życie. Wcześniej wyznaczone cele czy priorytety, nagle przestają mieć znaczenie. Na drodze pojawia się nowy cel, a jest nim jak najlepsze zadbanie o wszystkie potrzeby dziecka oraz odpowiednie jego wychowanie. Narodziny dziecka to pojawienie się nowych doświadczeń życiowych. Często młodzi rodzice będą zmuszeni nauczyć się odpowiedzialności oraz dorosłego życia. Wraz z nowymi doświadczeniami, narodziny dziecka przyniosą również nowe umiejętności. Planowanie, organizowanie, zajmowanie się drugą osobą, uczenie. 

Pojawienie się maluszka w domu, będzie niosło za sobą sporo nieprzyjemnych momentów oraz cięższych chwil. W takim razie dobrym posunięciem byłoby zadbanie o młodych rodziców, jak najlepiej. Dobrym pomysłem będą drobne upominki ułatwiające im codzienne funkcjonowanie w tej nowej dla nich, ciężkiej sytuacji. Zadbanie o ich dobry sen, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Chmurki skarbonki świetnie się nadadzą jako środek to zbierania oszczędności na przyszłość małej kruszynki. Prezent na narodziny dziecka powinien być w miarę przemyślany oraz pomocny. 

Na pewno dobrym pomysłem będą również różnego rodzaju zabawki. Przytulanki, czy piękne kolorowe misieJeśli myślimy o tym, aby młodym rodzicom wręczyć kosmetyki do pielęgnacji dziecka, to również będzie to świetny pomysł. Głównie z takiego powodu, że będzie to niezwykle użyteczne. Równocześnie rodzice narodzonego dziecka, będą mogli na jakiś czas odetchnąć z ulgą i nie będą musieli przejmować się kolejnymi zakupami. Oliwka do ciała okaże się niezwykle pomocna. Bezpieczne dla dziecka mydełko do mycia, również będzie strzałem w dziesiątkę. Przy wyborze odpowiedniego prezentu należy zwrócić uwagę na to, aby wręczone zabawki były w stu procentach bezpieczne oraz odpowiednie dla tak małego dziecka

 

Dlaczego warto wręczyć upominek prosto z serca?

Często nasuwa nam się pytanie “CZY i DLACZEGO warto wręczać innym osobom prezenty?”. Jest to bardzo proste pytanie na które odpowiedź jest równie prosta. Oczywiście, że warto! 

Dzięki upominkowi, pokazujemy to, że przedewszystkim PAMIĘTAMY! Jest to ważny aspekt w naszym życiu, pamięć o ważnych dla nas osobach. W czasach, w których świat w niesamowicie, zastraszającym tempie pędzi do przodu. Często nie oglądając się za siebie. Pochłaniając nas wszystkich w całości. Jesteśmy zmuszeni pędzić razem z nim, często nieświadomie zapominając o wszystkim dookoła. Zatracając się w smutnej rzeczywistości, w której wiecznie brakuje nam czasu, a świat wirtualny wchłonął nas doszczętnie, nie wywołując już zdziwienia. Nie pamiętamy. Zapominamy. Nie doceniamy.

Taki drobny, niedrogi gest, znaczący kosmos. W świecie, gdzie często wszystko dostajemy na tacy, nie musimy się starać, przejmować czy zastanawiać. Codzienne życie staje się oczywiste, obecność ludzi w naszym życiu jest oczywista. Nie dziękujemy, bo jest to rzecz tak oczywista, jak tylko oczywistość może być oczywista. Nie przepraszamy.

Upominek ma ogromną moc. Potrafi złączyć ludzkie serca, stopić lody oraz ocieplić wszystkie stosunki. Dzięki upominkom możemy wyrazić uczucia, które ciężko jest nam ubrać w słowa. Możemy w ten sposób przekazać nasze najgłębsze przeprosiny. Okazać szczery szacunek oraz wdzięczność za otrzymane dobro. Podziękować za te wszystkie oczywistości, a osoby którym trudno jest okazywać uczucia, mogą w prosty sposób pokazać to, że im zależy oraz, że kochają

Często prezentem można również wyrazić fakt, że cieszymy się z czyjegoś szczęścia. Możemy cieszyć się tym wszystkim razem z tą osoba, przeżywać te chwilę razem z nią oraz kibicować jej  w dalszej podróży.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium