Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci

60 urodziny

Sześćdziesiąte urodziny posiadają piękne, ukryte znaczenie. Ukryty symbol, który oznacza odrodzenie, ponowne narodzenie oraz długowieczność. Między wierszami, można również dostrzec symbol rozpoczęcia nowego, spokojnego życia. Piękny czas, w którym życie zaczyna stawać się wolniejsze i spokojniejsze. Zsyła błogosławiony ład oraz harmonię. Obchody sześćdziesiątych urodzin mogą mieć niezwykle zbawienne skutki dla solenizanta z takiego powodu, że bardzo mocno kojarzą się z nadchodzącym szerokimi krokami czasem przyszłej emerytury. U jednych może wywoływać to takie emocje jak radości i zadowolenie, u innych z kolei delikatne przerażenie oraz niepokój.

Z okazji sześćdziesiątych urodzin warto więc zadbać o to, aby prezent, który ma zostać wręczony, sprawił solenizantowi dużo pozytywnych emocji. Można więc troszkę zaszaleć i zdecydować się na zabawniejszy prezent dla utrzymania wesołego nastroju. Pomysłem z klasą w stu procentach będzie kieliszek do wina z sześćdziesiątką oraz napisem, który wywołuje uśmiech na twarzy. Na tak wyjątkową okazję jaką są sześćdziesiąte urodziny można pójść w stronę uniwersalnych klasyków. Piękny złoty wazon lub duży złoty lampion idealnie wpasują się w okazję. Wyglądając świetnie w każdym kącie. Innym pomysłem, który powinien sprawdzić się świetnie są sentymentalne ramki na zdjęcia, dzięki którym wszystkie najpiękniejsze chwile można umieścić na ścianach salonu.

Dlaczego warto wręczyć upominek prosto z serca?

Często nasuwa nam się pytanie “CZY i DLACZEGO warto wręczać innym osobom prezenty?”. Jest to bardzo proste pytanie na które odpowiedź jest równie prosta. Oczywiście, że warto! 

Dzięki upominkowi, pokazujemy to, że przedewszystkim PAMIĘTAMY! Jest to ważny aspekt w naszym życiu, pamięć o ważnych dla nas osobach. W czasach, w których świat w niesamowicie, zastraszającym tempie pędzi do przodu. Często nie oglądając się za siebie. Pochłaniając nas wszystkich w całości. Jesteśmy zmuszeni pędzić razem z nim, często nieświadomie zapominając o wszystkim dookoła. Zatracając się w smutnej rzeczywistości, w której wiecznie brakuje nam czasu, a świat wirtualny wchłonął nas doszczętnie, nie wywołując już zdziwienia. Nie pamiętamy. Zapominamy. Nie doceniamy.

Taki drobny, niedrogi gest, znaczący kosmos. W świecie, gdzie często wszystko dostajemy na tacy, nie musimy się starać, przejmować czy zastanawiać. Codzienne życie staje się oczywiste, obecność ludzi w naszym życiu jest oczywista. Nie dziękujemy, bo jest to rzecz tak oczywista, jak tylko oczywistość może być oczywista. Nie przepraszamy.

Upominek ma ogromną moc. Potrafi złączyć ludzkie serca, stopić lody oraz ocieplić wszystkie stosunki. Dzięki upominkom możemy wyrazić uczucia, które ciężko jest nam ubrać w słowa. Możemy w ten sposób przekazać nasze najgłębsze przeprosiny. Okazać szczery szacunek oraz wdzięczność za otrzymane dobro. Podziękować za te wszystkie oczywistości, a osoby którym trudno jest okazywać uczucia, mogą w prosty sposób pokazać to, że im zależy oraz, że kochają

Często prezentem można również wyrazić fakt, że cieszymy się z czyjegoś szczęścia. Możemy cieszyć się tym wszystkim razem z tą osoba, przeżywać te chwilę razem z nią oraz kibicować jej  w dalszej podróży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium