Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci

50 urodziny

Pięćdziesiąte urodziny mogą być idealną okazją do wyprawienia wesołej imprezy. Codzienne życie może nieść ze sobą masę niepokojów, stresów oraz pochmurnych chwil. Natłok codziennych obowiązków oraz splotów różnych wydarzeń, może wpływać negatywnie na samopoczucie psychiczne jak i fizyczne. Warto więc wykorzystać tę okazję do oderwania się od codzienności. 

Warto zadbać o to, aby udało się stworzyć chwilę relaksu i odpoczynku. Pięćdziesiąte urodziny można wykorzystać jako moment w którym spokojnie można odetchnąć w gronie rodziny. Jest to najlepszy sposób do wyciszenia. Miła, rodzinna atmosfera może wpłynąć pozytywnie na polepszenie się rodzinnych relacji. 

Należy także zwrócić uwagę na odpowiedni dobór prezentu z okazji pięćdziesiątych urodzin. Trzeba mieć na uwadzę potrzeby oraz ogólny gust solenizanta. Jednym z ciekawszych pomysłów, które warto wykorzystać jest wręczenie pięknego kubka z humorystycznym napisem takim jak “Jaśnie Pani”. Zestaw ślicznych porcelanowych kubków również powinien wywołać uśmiech na twarzy. Propozycją dla mężczyzny może być zestaw kieliszków do wódki na pięćdziesiąte urodziny.

Dlaczego warto wręczyć upominek prosto z serca?

Często nasuwa nam się pytanie “CZY i DLACZEGO warto wręczać innym osobom prezenty?”. Jest to bardzo proste pytanie na które odpowiedź jest równie prosta. Oczywiście, że warto! 

Dzięki upominkowi, pokazujemy to, że przedewszystkim PAMIĘTAMY! Jest to ważny aspekt w naszym życiu, pamięć o ważnych dla nas osobach. W czasach, w których świat w niesamowicie, zastraszającym tempie pędzi do przodu. Często nie oglądając się za siebie. Pochłaniając nas wszystkich w całości. Jesteśmy zmuszeni pędzić razem z nim, często nieświadomie zapominając o wszystkim dookoła. Zatracając się w smutnej rzeczywistości, w której wiecznie brakuje nam czasu, a świat wirtualny wchłonął nas doszczętnie, nie wywołując już zdziwienia. Nie pamiętamy. Zapominamy. Nie doceniamy.

Taki drobny, niedrogi gest, znaczący kosmos. W świecie, gdzie często wszystko dostajemy na tacy, nie musimy się starać, przejmować czy zastanawiać. Codzienne życie staje się oczywiste, obecność ludzi w naszym życiu jest oczywista. Nie dziękujemy, bo jest to rzecz tak oczywista, jak tylko oczywistość może być oczywista. Nie przepraszamy.

Upominek ma ogromną moc. Potrafi złączyć ludzkie serca, stopić lody oraz ocieplić wszystkie stosunki. Dzięki upominkom możemy wyrazić uczucia, które ciężko jest nam ubrać w słowa. Możemy w ten sposób przekazać nasze najgłębsze przeprosiny. Okazać szczery szacunek oraz wdzięczność za otrzymane dobro. Podziękować za te wszystkie oczywistości, a osoby którym trudno jest okazywać uczucia, mogą w prosty sposób pokazać to, że im zależy oraz, że kochają

Często prezentem można również wyrazić fakt, że cieszymy się z czyjegoś szczęścia. Możemy cieszyć się tym wszystkim razem z tą osoba, przeżywać te chwilę razem z nią oraz kibicować jej  w dalszej podróży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium