Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci

40 urodziny

Czterdzieste urodziny mogą być przełomowe w życiu. Nigdy nie jest za późno by rozpocząć szaloną przygodę w życiu. Wybrać się w samotności na wycieczkę do innego kraju. Zacząć ćwiczyć na siłowni, czy znaleźć nową pasję w życiu. Czterdzieste urodziny są odpowiednim czasem do rozpoczęcia takich zmian. Z nową, lepszą motywacją lub nawet tak po prostu. Zmiana kodu na czwórkę z przodu, jest idealną okazją do zapewnienia sobie nowego startu. 

Obchody czterdziestych urodzin bardzo często odbywają się w gronie rodziny lub znajomych. Z okazji czterdziestych urodzin przygotowaliśmy zestaw ciekawych pomysłów. Na tę okazję możemy wręczyć komplet kieliszków do wódki z wesołymi napisami. Innym pomysłem może być skarbonka z podbudowujący napisem, który zachęca do zdobywania świata. Ciekawy kubek do kawy z czterdziestką również sprawdzi się idealnie.

Faktem jest, że prezent na czterdziestkę może być również uniwersalny. W ten sposób można uniknąć powtarzalności prezentu oraz można zaskoczyć solenizanta indywidualnością i pomysłowością. Z prezentów uniwersalnym, które warte są uwagi możemy zaproponować dekoracje do mieszkania takie jak piękny zegar na ścianę. Inną opcją może być tematyczna żabka, która odzwierciedla zawody lub cechy charakteru. Dla kobiety z okazji czterdziestych urodzin pięknym prezentem może okazać się na przykład  biała, piękna szkatułka na biżuterię.

Dlaczego warto wręczyć upominek prosto z serca?

Często nasuwa nam się pytanie “CZY i DLACZEGO warto wręczać innym osobom prezenty?”. Jest to bardzo proste pytanie na które odpowiedź jest równie prosta. Oczywiście, że warto! 

Dzięki upominkowi, pokazujemy to, że przedewszystkim PAMIĘTAMY! Jest to ważny aspekt w naszym życiu, pamięć o ważnych dla nas osobach. W czasach, w których świat w niesamowicie, zastraszającym tempie pędzi do przodu. Często nie oglądając się za siebie. Pochłaniając nas wszystkich w całości. Jesteśmy zmuszeni pędzić razem z nim, często nieświadomie zapominając o wszystkim dookoła. Zatracając się w smutnej rzeczywistości, w której wiecznie brakuje nam czasu, a świat wirtualny wchłonął nas doszczętnie, nie wywołując już zdziwienia. Nie pamiętamy. Zapominamy. Nie doceniamy.

Taki drobny, niedrogi gest, znaczący kosmos. W świecie, gdzie często wszystko dostajemy na tacy, nie musimy się starać, przejmować czy zastanawiać. Codzienne życie staje się oczywiste, obecność ludzi w naszym życiu jest oczywista. Nie dziękujemy, bo jest to rzecz tak oczywista, jak tylko oczywistość może być oczywista. Nie przepraszamy.

Upominek ma ogromną moc. Potrafi złączyć ludzkie serca, stopić lody oraz ocieplić wszystkie stosunki. Dzięki upominkom możemy wyrazić uczucia, które ciężko jest nam ubrać w słowa. Możemy w ten sposób przekazać nasze najgłębsze przeprosiny. Okazać szczery szacunek oraz wdzięczność za otrzymane dobro. Podziękować za te wszystkie oczywistości, a osoby którym trudno jest okazywać uczucia, mogą w prosty sposób pokazać to, że im zależy oraz, że kochają

Często prezentem można również wyrazić fakt, że cieszymy się z czyjegoś szczęścia. Możemy cieszyć się tym wszystkim razem z tą osoba, przeżywać te chwilę razem z nią oraz kibicować jej  w dalszej podróży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium