Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci

30 urodziny

Trzydzieste urodziny, tak jak większość okrągłych urodzin są wielkim wydarzeniem, ponieważ przynoszą one nową cyfrę z przodu. Zmiana cyfry z przodu często niesie ze sobą sporo emocji. Mogą to być oczywiście emocje pozytywne, jednak często zdarza się, że są to emocje negatywne. Głównie dzieje się tak przez negatywne opinie o starzeniu się. Nie chcemy tego. Sama myśl o tym jak szybko biegnie czas, jak łatwo mijają lata i tak dalej, doprowadza nas do sentymentalnego stanu. 

Nie bez powodu w filmach porusza się tematy nieśmiertelności, a w reklamach słyszymy teksty o odpowiednim dbaniu o siebie, by pozostać pięknym i młodym jeszcze dłużej. Takie reklamy żywią się pragnieniami ludzi. Są to tematy bardzo interesujące. Nieśmiertelność. Młody, zdrowy wygląd. Zmiana kodu na trójkę z przodu nie wydaje się czymś wielkim. Można sobie pomyśleć “Przecież to tylko trójka.” Tak też w gruncie rzeczy jest. Ta trójka nie jest tutaj najważniejsza. Problem leży w samej symbolice, a jest nią po prostu zmiana i przemijanie. Kolejna liczba dalej. 

Urodziny powinny być wesołym i miłym czasem dla solenizanta. Dlatego takie terminy jak przemijanie nie powinny mieć na razie większego znaczenia. Warto cieszyć się życiem niezależnie od tego jaka cyfra pojawiła się z przodu. Korzystać z życia możemy na własne sposoby, ważne by nam to odpowiadało. 

By wprowadzić solenizanta w dobry vibe, warto zadbać o odpowiedni prezent. Prezenty posiadają w sobie bardzo dużo siły i w mgnieniu oka można nim stworzyć odpowiednią atmosferę. Kubki z humorystycznymi napisami w mik odprawią niepotrzebne myśli. Tak samo zadziała piękny kieliszek do wina, który dzięki swojemu, niebywałemu wyglądowi może nadać pysznego smaku każdemu trunkowi. Kubek z muszką i wesołym napisem sprawdzi się w przypadku mężczyzn, którzy pragną podbijać świat.

 

Dlaczego warto wręczyć upominek prosto z serca?

Często nasuwa nam się pytanie “CZY i DLACZEGO warto wręczać innym osobom prezenty?”. Jest to bardzo proste pytanie na które odpowiedź jest równie prosta. Oczywiście, że warto! 

Dzięki upominkowi, pokazujemy to, że przedewszystkim PAMIĘTAMY! Jest to ważny aspekt w naszym życiu, pamięć o ważnych dla nas osobach. W czasach, w których świat w niesamowicie, zastraszającym tempie pędzi do przodu. Często nie oglądając się za siebie. Pochłaniając nas wszystkich w całości. Jesteśmy zmuszeni pędzić razem z nim, często nieświadomie zapominając o wszystkim dookoła. Zatracając się w smutnej rzeczywistości, w której wiecznie brakuje nam czasu, a świat wirtualny wchłonął nas doszczętnie, nie wywołując już zdziwienia. Nie pamiętamy. Zapominamy. Nie doceniamy.

Taki drobny, niedrogi gest, znaczący kosmos. W świecie, gdzie często wszystko dostajemy na tacy, nie musimy się starać, przejmować czy zastanawiać. Codzienne życie staje się oczywiste, obecność ludzi w naszym życiu jest oczywista. Nie dziękujemy, bo jest to rzecz tak oczywista, jak tylko oczywistość może być oczywista. Nie przepraszamy.

Upominek ma ogromną moc. Potrafi złączyć ludzkie serca, stopić lody oraz ocieplić wszystkie stosunki. Dzięki upominkom możemy wyrazić uczucia, które ciężko jest nam ubrać w słowa. Możemy w ten sposób przekazać nasze najgłębsze przeprosiny. Okazać szczery szacunek oraz wdzięczność za otrzymane dobro. Podziękować za te wszystkie oczywistości, a osoby którym trudno jest okazywać uczucia, mogą w prosty sposób pokazać to, że im zależy oraz, że kochają

Często prezentem można również wyrazić fakt, że cieszymy się z czyjegoś szczęścia. Możemy cieszyć się tym wszystkim razem z tą osoba, przeżywać te chwilę razem z nią oraz kibicować jej  w dalszej podróży.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium