Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci

18 urodziny

Osiemnaste urodziny są niezwykle wielkim wydarzeniem dla solenizanta. Jest to przełomowy moment wejścia w dorosłość. Niesie on ze sobą bagaż pełen nowych wrażeń oraz doświadczeń. W momencie ukończenia osiemnastu lat pojawiają się nowe możliwości. Dzięki nim można dowiedzieć się co to znaczy być w stu procentach odpowiedzialnym za siebie samego. Wkraczając na ścieżkę rzeczy dozwolonych takich jak zrobienie prawa jazdy lub spożywanie alkoholu. Wszelkiego rodzaju gry zdrapkowe również będą już możliwe. 

Ukończenie osiemnastu lat kojarzy się z wejściem w dorosłość. Od wielu lat w Polsce wyprawia się z tej okazji imprezy. Niektóre z nich odbywają się wyłącznie w gronie rodziny, inne tylko w gronie przyjaciół. Zdarza się, że wyprawia się huczną imprezę dla rodziny i przyjaciół. Są także przypadki osób, które wyprawiają z tej okazji dwie imprezy. Osobne dla rodziny i osobne dla przyjaciół. 

Uczestnicząc w tego rodzaju imprezie, należy pamiętać o odpowiednim upominku. Z tej konkretnej okazji do dyspozycji mamy wiele opcji do wyboru. Jeśli wiemy, że solenizant ma zamiar zdać prawo jazdy lub zbiera na konkretne auto można wręczyć mu skarbonkę z ciekawym napisem. Inną ciekawą propozycją jest ramka na zdjęcie z osiemnastką. Solenizant będzie mógł umieścić w nim zdjęcie z imprezy, postawić na półce i wracać do tego wspomnienia, nawet po wielu latach.

Dlaczego warto wręczyć upominek prosto z serca?

Często nasuwa nam się pytanie “CZY i DLACZEGO warto wręczać innym osobom prezenty?”. Jest to bardzo proste pytanie na które odpowiedź jest równie prosta. Oczywiście, że warto! 

Dzięki upominkowi, pokazujemy to, że przedewszystkim PAMIĘTAMY! Jest to ważny aspekt w naszym życiu, pamięć o ważnych dla nas osobach. W czasach, w których świat w niesamowicie, zastraszającym tempie pędzi do przodu. Często nie oglądając się za siebie. Pochłaniając nas wszystkich w całości. Jesteśmy zmuszeni pędzić razem z nim, często nieświadomie zapominając o wszystkim dookoła. Zatracając się w smutnej rzeczywistości, w której wiecznie brakuje nam czasu, a świat wirtualny wchłonął nas doszczętnie, nie wywołując już zdziwienia. Nie pamiętamy. Zapominamy. Nie doceniamy.

Taki drobny, niedrogi gest, znaczący kosmos. W świecie, gdzie często wszystko dostajemy na tacy, nie musimy się starać, przejmować czy zastanawiać. Codzienne życie staje się oczywiste, obecność ludzi w naszym życiu jest oczywista. Nie dziękujemy, bo jest to rzecz tak oczywista, jak tylko oczywistość może być oczywista. Nie przepraszamy.

Upominek ma ogromną moc. Potrafi złączyć ludzkie serca, stopić lody oraz ocieplić wszystkie stosunki. Dzięki upominkom możemy wyrazić uczucia, które ciężko jest nam ubrać w słowa. Możemy w ten sposób przekazać nasze najgłębsze przeprosiny. Okazać szczery szacunek oraz wdzięczność za otrzymane dobro. Podziękować za te wszystkie oczywistości, a osoby którym trudno jest okazywać uczucia, mogą w prosty sposób pokazać to, że im zależy oraz, że kochają

Często prezentem można również wyrazić fakt, że cieszymy się z czyjegoś szczęścia. Możemy cieszyć się tym wszystkim razem z tą osoba, przeżywać te chwilę razem z nią oraz kibicować jej  w dalszej podróży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium